Дітям з Музичів безкоштовно роздадуть світловідбивачі

135 0 0

Село Музичі отримало нову партію світловідбивачів від жительки населеного пункту Світлани Ткаченко за її власний кошт. Спеціальні стрічки, які відбивають світло, можна взяти на пошті та у відділі медичної допомоги.

Про це повідомила голова громадської організації «Змінимо село разом» Тетяна Немирович, яка є також ініціатором ідеї щодо роздачі світловідбивачів дітям.

Відбивачі дарують малечі у Музичах уже не вперше. «Минулого разу ми роздали їх 1-4 класам Музичаснської школи 1-3 ступеня. Це дуже важливо, щоб не тільки діти, а й люди масово використовували їх», – розповідає Тетяна.

Остання партія приладдя – фірмова: на відбивачах є напис «Музичі». Діти зможуть також вибрати різні кольори стрічки.

Флікер або світловідбивач – це прилад, створений для віддзеркалення світла. У багатьох країнах світу законодавство зобов’язує батьків прикріпляти світловідбивальні елементи до одягу дітей. У Фінляндії після введення такого закону кількість наїздів на дітей скоротилась на 76%.

Читайте ще:  В Ірпені для стихійних торгівців відкрили новий базарчик: чи не витіснять підприємці з прилавків приватних реалізаторів?

Теги: активіст, безпека на дорогах, громадська організація, громадські ініціативи, Музичі, небезпека для життя дітей, світловідбиваючі жилети Розділи: Києво-Святошинський район, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації