Депутати Коцюбинської селищної ради скликали сесію

455 0 0

8-го жовтня відбулася сесія Коцюбинської селищної ради. Депутатів скликали через Фейсбук. Причина — селище знову залишилося без Голови, а  опалювального сезон ніхто не відміняв.  В понеділок зібралися 16 депутатів ,щоб вирішити усі нагальні проблеми.

За відсутності Голови, головувати на сесії визвався  депутат Сергій Даніш. За його кандидатуру  проголосували одноголосно. А ще на сесії представили нового старого депутата по 26 му округу Віктора Анісімова.  Весною його позбавили мандата  за невиконання депутатських повноважень. Але виборці

По тому депутати почали готуватися до опалювального сезону.

Не зважаючи на те, що всі рахунки заблоковані, а селище виживає завдяки тимчасовому кошторису, внесли зміни до бюджету  за  2018 рік. А все через борг  будівельній фірмі «Край Буд».

Відразу знайшлися і ті, хто вважає депутатське зібрання незаконним

А на завершення депутати проголосували за виділення матеріальної допомоги та за звернення до Верховної ради України, щодо внесення змін до меж міста Києва.

Читайте ще:  Нацкорпус продовжує прикрашати сірі стіни дитячого садка в Боярці

Теги: благоустрій, Влада, забудова, ирпень, Ірпінська рада, Ірпінь онлайн, київщина, коцюбинське, Край буд, Обговорення, Опялювальний сезон, Питання, Погляд, Приірпіння, Ремонт Розділи: Коцюбинське, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації