Депутата Київської обласної ради обурила російська мова на святкуванні 95-річчя Бориспільського району

920 0 1

Депутат Київської обласної ради Олександр Мефодій на своїй сторінці у Facebook написав гнівний пост. Його вразила російська мова, яка звучала із головної сцени міста.

Ось, що він пише:” Соромно, принизливо та боляче було чути російську мову – мову окупанта на державному святі!

Враження від святкування Дня прапора, Дня незалежності та 95-річчя Бориспільського району, яке відбулось 23.08.2018 року на центральній площі Борисполя на кінець свята були обурливі.

Особисто приймав участь із вітальним словом на святі, відзначав керівництво грамотами та подяками. І все було добре, цивільно, гордився тим, що на такому рівні проводиться свято.

Стоячи на сцені навіть не міг подумати, який “сюрприз” приготувала районна культура у вигляді концерту мовою окупанта після урочистої частини, ГАНЬБА!

Російська Федерація визнана агресором та окупантом, голосуванням депутатів Верховної Ради 28.01.2018 року. В країні війна, Росія захопила частину України, гинуть молоді хлопці, а в нас у Борисполі в пристоличному місті на державному святі лунають пісні мовою окупанта.
Хто в цьому винен?
Хто із районної культури плює в обличчя кожному свідомому українцю?
Хто принижує в Бориспільському районі СЛАВУ української культури?
Ганьба! Ганьба! Ганьба!”.

Натомість начальник управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА, Каськів Микола Ігорович прокоментував, що урочиста частина свята пройшла на високому рівні і із дотриманням усіх мовних стандартів. Пісні російською мовою могли звучати на дискотеці, яку влаштували після свята. І оскільки російська мова друга за вживаністю мова в Україні, то у цьому немає нічого поганого.

Опубліковано Oleksandr Mefodiy Середа, 29 серпня 2018 р.

Опубліковано Oleksandr Mefodiy Середа, 29 серпня 2018 р.

Читайте ще:  Володимир Карплюк та двоє його заступників офіційно пішли зі своїх посад

Розділи: Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share