Дарина Чорна з Бородянщини зайняла перше місце на конкурсі «Яскраві Діти України»

1928 0 0

1 червня у Жовтневому палаці у Києві пройшов гала-концерт другого сезону Київського обласного конкурсу дитячої творчості Яскраві діти України. Цього року у конкурсі у трьох категоріях змагалися 37 учасників з кожного району та міста обласного значення Київщини.

Виступи конкурсантів оцінювали компетентне зіркове журі. До його складу увійшли автор ідеї, засновник проекту «Яскраві діти України», народний депутат України Ярослав Москаленко, Народні артисти України Тарас Петриненко та Юрий Рибчинский, видатний Руслан Квинта, а також співачки TAYANNA та Illaria Ethno.

На конкурсі «Яскраві Діти України» Бородянський район представляла Дарина Чорна, солістка театру естради «Фабрика зірочок», семикласниця із селища Клавдієво-Тарасове.

Володарем Гран-прі Київської області став 12-річний Кирил Свита з м. Буча, який став першим учасником національного фіналу конкурсу «Яскраві діти України», що відбудеться 28 березня 2019 року в Києві.

Також були відзначені призовими місцями учасники у трьох категоріях. Дарина Чорна з Бородянщини з піснею «Голубка» зайняла перше місце на конкурсі «Яскраві Діти України» у ІІІ категорії. Вітаємо землячку!

Читайте ще:  "Підсумки тижня” від журналістів СН ІА “Погляд” 12.10.2018

Теги: «Яскраві діти України», Бородянський район, Дарина Чорна, Ірпінь Травневий, Клавдієве, Понтійська арена, співочий конкурс, Феєрія зірок Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *