Чи буде тепло в Яготині?

385 0 0

Чи буде в Яготині тепло під час опалювального сезону? Відповідь на це питання намагалися знайти на нараді в голови району О.С Шмигановського.
Проблема актуальна, адже всі добре пам’ятають події минулого року. Тоді опалювальний сезон в Яготині стартував із значною затримкоу. В результаті чого сотні школярі не відвідували навчальні заклади. Ситуацію врегулювали лише після низки заходів та виділення субвенції бюджету району з міського бюджету .
Чи дадуть ліміт газу цього року поки не відомо, бо не вирішеним залишається питання відшкодування різниці в тарифах за теплопостачання бюджетних організацій, яка повинна відшкодовуватись з державного бюджету. З 2016 року ці виплати державою не проводяться. Це і створило борг 4,4 млн. грн. Крім цього , як зазначив директор КПТМ «Яготинстепломережа» Олкг Форостяний підприємство щомісяця сплачує по 105 тис. грн. по графіку реструктуризації боргу.Правда до 2017 року навіть при наявній заборгованості ліміти газу надавались.
Актуальною лишається і вічна проблема – борги населення. Хоча на сьогодні частково вже погашені боргина суму 800 тис. грн, а це крапля в морі.

Читайте ще:  В Ірпінському регіоні закривають кілька поштових відділень

Розділи: Новини, Яготин
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *