Чому в Хотові не поспішають із втіленням проекту-переможця “Вербовий гай”

178 0 0

У селі Хотів Києво-Святошинського району мешкає переможниця Національної премії “Україна квітуча” Оксана Карпенко. Срібну медаль лауреата жінка отримала ще 2016 року за унікальний і актуальний проект «Парк села Хотів “Вербовий гай”».

Фото зі сторінки Оксани Карпенко у мережі Facebook

Фото зі сторінки Оксани Карпенко у мережі Facebook

Опанувавши ландшафтну архітектуру й здобувши фах ландшафтного дизайнера, Оксана мріяла присвятити один зі своїх проектів, які користуються неабияким попитом, на благо такого вже рідного їй села.

Утім, за два роки цей проект так і не втілився в життя, хоч і був відзначений на державному рівні.

Досить дивним є факт його ігнорування. Чи не тому, що надто дорога земля неподалік Феофанії, і її приємніше мати у приватному володінні, аніж  тішити красою всю громаду?!

Якби хотівській громаді виділили той клаптик землі, то, думається, що вже б власноруч, власними зусиллями і толоку б провели, і упорядкували б територію на добровільних засадах, і тішилися б споконвічним символом українців – вербами, і вже б мали перших туристів, а відтак і притік фінансових надходжень до селищного бюджету.

Читайте ще:  “Антикорупційний марафон” продовжується

А поки що громаді лишається лише срібна медаль лауреатки, диплом і визнання, що поряд з ними мешкає талановита людина, яка прагнула зробити красу доступною, село кращим, а людей щасливішими.

 

 

Марічка Левчук спеціально для ІА “Погляд”

Фото з альбомів Оксани Карпенко

 

Теги: Оксана Карпенко, проект «Парк села Хотів "Вербовий гай"», срібна медаль лауреата, Хотів Розділи: Києво-Святошинський район, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації