Вишневе: черговий замах на активіста

520 0 0

Сьогодні вночі близько 03:45 у Вишневому згорів автомобіль. За достовірними даними, він належав місцевому жителеві Дмитру Васюку.

Дмитро активно боровся за парк та школу, як юрист допомагав вишнівчанам, які до нього зверталися у різних справах. На місце були викликані співробітники МНС. В результаті пожежі, пошкоджено два автомобіля.

За даним фактом поліція веде слідство. Громада ж висуває власні версії. Одні вважають, що це – справа рук забудовника, інші – що це активісти, які мстяться за меморандум про взаємодію та співпрацю між Вишневою міською радою  ТОВ “Євро2000”, ТОВ “Будінвест”.

“Юридичними справами «Вишневе парк», займалося два юристи: я і власник спаленої машини. П’ятимісячна юридична боротьба за парк, нам юристам, показала, що в Україні ресурси вирішують все. Написали 38 сепрг- ігнор, подали позови до судів- відмови, паркан спалили, на ранок -новий. Вода камінь точить, тому рано чи пізно ми все одно б домоглися перемоги. Тільки до того моменту на 10 га стояло б 10 будинків. Тому, коли дізналися про меморандум-мирову угоду з забудовником, вирішили, що в нашому випадку – це хороший варіант отримати 4 га облаштованого парку за 14 млн грн і школу, побудовану на 1,1 га за гроші забудовника! Але не всі активісти розділили нашу думку, вважаючи меморандум зрадою! У всіх з’явилися власні версії того, що відбувається. Так, напередодні підпалу з’явилася стаття в місцевій газеті з викривленим змістом, із закликами всіх зрадників спалити на багатті. Я мовчу про інформацію в групі Вишневе парк, яка зараз під контролем тих, хто проти.”, – зауважила Олеся Романенко, юрист та громадський активіст Вишневого.

Сам постраждалий також прокоментував ситуацію: “Звісно, в мене є підозри,  хто це може бути. Найбільше схиляюсь до того, що це через мою діяльність пов’язану з гаражним кооперативом “Озерний”, адже вже не першій людині підпалили машину. Хоча я вже відійшов від справ, проте вони мене наздогнали. Якщо по ситуації у парку- людей б’ють, то тут – інші методи. Правоохоронні органи запевняли мене ,що це ні що інше як самозаймання. Але пожежники надали експертизу, виявилося, що це 100% підпал.”

Також Дмитро зазначив, що поліції він не довіряє, а жити в даному місті стає все дедалі небезпечніше. Він хвилюється за себе та свою сім’ю.

Наразі мешканці закликають допомогти та знайти підозрюваних, яких, начебто, було двоє. Злочинці побігли через хащі і церкву в бік кварталу, Машинобудівників, 15, 15-Б. Звертатись до поліції за номером 102.

 

Читайте ще:  Музична родина

Теги: #Підпал#активіст#Вишненвепарк#кооператив#Озерний#замах Розділи: Вишневе, Головне, Новини
share TWEET SHARE share