Чергова скарга мера Ірпеня Володимира Карплюка на дії прокурора Київщини Дмитра Чібісова виявилася безпідставною

870 0 0

Чергова скарга мера Ірпеня Володимира Карплюка на дії прокурора Київщини Дмитра Чібісова виявилася безпідставною

30 травня розпочалося засідання кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. На ньому, зокрема, розглядалося й дисциплінарне провадження відносно прокурора Київської області Дмитра Чібісова.

Нагадаємо, що напередодні цього засідання ірпінський міський голова Володимир Карплюк звернувся до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів зі скаргою на дії, передбачені законом, стосовного нього з боку прокурора Київщини.

31 травня згадана комісія прийняла остаточне рішення, що не вбачає у діях прокурора дисциплінарного проступку. Тому дане провадження стосовно Дмитра Чібісова закрите.

До речі, це вже не перша спроба Карплюка та його першого заступника Дмитра Христюка жалітися на прокурорські дії. Одне з попередніх засідань комісії відбулося 20 грудня 2017 року.

Так, ірпінські можновладці звинувачували Чібісова та його підлеглих у необгрунтованих підозрах у вчиненні злочинів і відкритті кримінальних проваджень, порушенні прокурорської етики.

Як і зараз, тоді комісія теж закрила дисциплінарне провадження щодо Чібісова у зв’язку з відсутністю у його діях складу проступку.

Читайте ще:  Припинити беззаконня: небайдужа громада Приірпіння провела акцію під стінами обласної поліції

Теги: Дмитро Чібісов, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Карплюк, київщина, Приірпіння, Прокуратура, Розслідування, Христюк Розділи: Ірпінь, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *