Чергова криза Вишнівської школи №1

533 0 0

Батьки Вишнівської школи №1 знову в розпачі. У навчальному закладі не поміщаються два класи. Про це на сторінці у Facebook “Діти Вишневого” повідомила громадська активістка, місцева жителька Олена Лелека.

Школа фізично не може прийняти всіх першокласників на навчання, тому за рішенням адміністрації, два класи з другої паралелі повинні поступитися своїми аудиторії майбутніх першокласникам і піти вчиться в приміщення житлового будинку по вул. Першотравнева, 8. В результаті цього, було проведено жеребкування. Звісно, батьки цих класів встали на захист своїх дітей і заявили, що 2 вересня вони прийдуть в свої класи і займуть колишні місця.

“Панове чиновники! Ви розумієте, що 2 вересня будуть бійки між батьками за місце дітей за партою”,- коментує  Олена Лелека.

Також вона просить відгукнутися батьків першокласників, адже треба точно зрозуміти – в які умови для навчання вони поведуть своїх дітей, хто потрапив до списків та додає: “Чи готові ви фізично захищати права ваших дітей на навчання в школі №1?”

Відомо, що є компромісне рішення – зробити приміщення на вул. Першотравневій, 8 кращими  – облаштувати всім необхідним, відремонтувати кімнати для харчування і навіть фізкультури. Проте, для даних змін треба термінове рішення міської і районної влади, щоб встигнути до нового навчального року.

Нагадаємо, що 25 червня активісти відвідали будівництво другої черги Школи №1, де відбуваються ізоляційні роботи, посилюється стійкість стін і віконних рам. Також проводиться виправлення помилок попереднього підрядника – замінюють стяжки та плитку на підлозі.

Читайте ще:  Виконком у Гостомелі. Засідання відбулось за відсутності селищного голови

 

Теги: #Вишневе#діти#школа1#першокласники Розділи: Боярка, Вишневе, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *