Будівництво школи на арештованій ділянці

1410 0 0

 

Мерія хизується будівництвом нової комунальної школи. Щоправда на приватній арештованій ділянці у заплаві. Але цей факт ретельно замовчується. У провулку Озерний, 21-б тривають будівельні роботи. Вантажівки з бетономішалками метушаться туди-сюди. Проте крім мальовничіх бордів про спорудження школи, нічого офіційно затвердженого, не існує. Ні проекту будівництва, ні проектно-кошторисної документації.
Тим часом, на медійних ресурсах підконтрольних міській владі вихваляють начебто будівництво нової школи. Наприклад, ось так:
Перший заступник міського голови Дмитро Христюк поширив цей сюжет у фейсбуці, підтвердив його своїм дописом і… пішов у відпустку. Тож хоч якісь подробиці намагаємось дізнатись безпосередньо на будівництві. Та виявляється, що за цей паркан пускають лише обраних журналістів.
Погляду вдалось поспілкуватись з одним з працівників, як він сам представився – геодезистом – фрилансером.
Відтак, побачити проекти та будь-які документи на проведення робіт на місці, як і потрапити на територію не вдається. Адже від Погляду цю територію обороняють, як надважливий секретний об’єкт. На офіційному сайті ДБІ України інформація про будівництво школи відсутня.
У департаменті освіти і науки Київської облдержадміністрації, куди зобов’язані надавати дані про розширення освітньої мережі, повідомлень від Ірпінської міськради про будівництво нової школи не було.
У профільних відділах Ірпінської міськради про спорудження нової школи за цією адресою також нічого не пригадують.
Ані пари з вуст про нове будівництво і начальник Державно-будівельного контролю міськради Ярослав Комишан.
Нагадаємо, наприкінці минулого року Ірпінська міська рада змінила цільове призначення цієї території під будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Проте з 25 січня цього року ділянка перебуває в арешті. Відтак, будь-які роботи по провулку Озерному, 21-б заборонені.
Офіційні відповіді на запити, які ми залишили в міськради, мають надати впродовж 5 робочих днів.

Читайте ще:  Вихованці ірпінського дитсадка “Казка” гостювали у місцевих рятувальників

Теги: благоустрій, виконком, Влада, забудова, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, міська рада, Освіта, Погляд, Приірпіння, школа Розділи: Без рубрики, Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *