Будівництво школи чи чергова маніпуляція?

1078 0 0

 

Несподівано наприкінці травня в Ірпені розпочали будівництво нової школи.

Узбіччя проїзної частини вулиці Підгірної заполонили  білборди з інформацією про початок будівництва нової школи.

Але незважаючи на благий зміст цієї новини, деякі небайдужі містяни впевнені, що все це лише красива обгортка, за якою приховують   нову забудову багатоповерхівками.

Взагалі постало питання щодо безпеки розташування дитячого навчального закладу.

В Управлінні освіти та науки Ірпінської міськради журналістам “Погляду” вдалося дізнатись, що на сьогодні  ведуться лише розвідувальні геологічні роботи та експертизи.

А от щодо розширення мережі навчальних закладів, Ірпінська міськрада документів до обласної державної адміністрації  поки ще  не подавала.

Взагалі земельна ділянка, на якій  розпочато підготовчі роботи до будівництва наразі знаходиться під арештом. Його наклав прокурор  Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області  у зв’язку з кримінальним провадженням щодо незаконної зміни  його цільового призначення Ірпінською міськрадою.

Відповідно до інформації Ірпінського міжрайонного управління водного господарства  зазначено, що дана територія відноситься до заплавних земель  р. Ірпінь. В межах даних земельних ділянок існує закрита меліоративна мережа.

Читайте ще:  Кому і навіщо - "Особиста думка" з Максимом Нікольським

Згідно з інформацією Головного управління Держгеокадастру у Київській області відповідно до викопіювання з проекту формування території Ірпінської міської ради Київської області дана земельна ділянка розташовані за межами населеного пункту.

 

 

 

 

Теги: благоустрій, Бородянка, Бородянський район, Буча, Влада, Ворзель, Гостомель, Діти, забудова, Земля, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, коцюбинське, міська рада, Освіта, Погляд, Приірпіння, школа Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *