“Боярський міський патруль” оприлюднив результати роботи

178 0 1


Громадське формування “Боярський міський патруль” повідомило основні дані щодо своєї діяльності цього року.
Згідно з інформацією повідомлення, впродовж 2018 року формування вжило на 30,5% менше спільних з Національною поліцією заходів, ніж торік. Це стосується розкриття адміністративних правопорушень: патруль зміг виявити і припинити на 5,3% менше злочинів, порівняно з минулим роком. Серед адміністративних злочинів формування виявило 161 порушення правил благоустрою, 141 сімейний скандал, 168 порушень антиалкогольного законодавства.
Однак показники розкриття кримінальних правопорушень збільшились. Зокрема, у 2018 році патрульні змогли розкрити 31 крадіжку майна та 6 справ, пов’язаних з тілесними ушкодженнями.
Громадське формування “Боярський міський патруль” було створене у квітні 2016 року на сесії міської ради згідно із Законом України “Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону”. До складу “БМП” входять жителі Боярки, частина з яких була учасниками АТО.

Читайте ще:  8 грудня на новій трасі біля міста Ірпінь зіткнулися 2 автомобіля.

Теги: безпека життя людей, Боярка, громадська організація, законодавство, Звіт, охорона порядку, патруль, статистика Розділи: Боярка, Києво-Святошинський район, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації