Боярка поверне 3 мільйони субвенцій до району

435 0 0

Боярська міська рада на 51 сесії вирішила повернути 3 мільйони гривень до Києво-Святошинської районної адміністрації, які остання надала для будівництва очисних споруд.

«До нас вчора надійшов лист з районної ради про те, щоб ми повернули 3 мільйони коштів, які нам давали на проектування очисних споруд, які закладали ще в минулий рік і ми їх не використали у зв’язку з тим, що землю ту не можемо оформити. Вони хочуть ці кошти надати відселенцям по 51-му будинку (ЖК «Дніпровський круг»)», – пояснив голова міської ради Олександр Зарубін.

Голова зазначив, що ще минулого року з бюджету Києво-Святошинського району виділили кошти на спорудження комунальним підприємством «Боярка-Водоканал» каналізаційних очисних споруд. Однак проект так і не було втілено через те, що землю, яку район виділив під будівництво, не змогли оформити в комунальну власність міста.

Депутати прийняли рішення, незважаючи на те, що заяву від району отримали тільки за день до сесії, а питання прийняли до порядку денного вже під час перебігу сесії.

Читайте ще:  Зберегти ландшафти Приірпіння. У Ворзелі відбулась науково-практична конференція

Нагадаємо, раніше Боярська міська рада направила звернення до Києво-Святошинської РДА щодо надання компенсації постраждалим у справі житлового комплексу «Дніпровський круг». 3 мільйони гривень, які Боярка повертає до адміністрації, стануть частиною виплати відселенцям.

Фото: mport.ua

Теги: Боярка, Боярська міська рада, Будівництво, Житловий комплекс, Києво-Святошинська РДА, КП “Боярка-Водоканал”, сесія, субвенції Розділи: Боярка, Києво-Святошинський район, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації