Бориспільські владні “війни”: секретар Бориспільської міськради вимагає відставки першого заступника мера Борисполя

1123 0 0

 На сесії Бориспільської міської ради, яка відбулася 4 вересня, секретар міської ради Ярослав Годунок вимагав відставки першого заступника міського голови Миколи Корнійчука.

Ярослав Миколайович звинувачував заступника у відмиванні коштів від будівництва залізничного переїзду на “35 кілометрі”.

“Шановні колеги, я хотів би звернути увагу на кричущий факт того беспредєлу, який відбувається у нас в управлінні капітального будівництва і особисто моя точка зору, що сьогодні Микола Петрович повинен об’явити про відставку.

Я вважаю, що людина, яка підписала договір із приватною кампанією, із акціонерним товариством “Київ Дніпровський”, на який ми виділили бюджетні кошти у сумі мільйон двісті сорок із чимось, як  мінімум повинна піти у відставку.

І ще – чому ми приватну колію ремонтуємо за місцевий бюджет? І якщо хоч хтось покаже мені відео, як я чіпляюся до роботяги цієї компанії, я готовий скласти мандат.

Я жодного працівника не торбив, ні на кого не кричав, не погрожував і не перешкоджав діям. Єдине, що зробив Ярослав Годунок, це у п’ятницю ввечері засипав єлі покавєркані дві полоси. Тому про це я можу говорити.

Читайте ще:  Жителі Гатного залишилися без електропостачання

Я повинен говорити, тому що – або я іду у відставку, або ви.”

Після такої палкої промови секретар міської ради, який проводив сесію замість мера, спокійнісінько продовжив свою роботу.

Депутати, присутні, і сам Микола Корнійчук, схоже не сприйняли всерйоз Годунка. У залі було чути сміх та жарти. Далі буде.

 

#vistiproject 45-а сесія Бориспільської міської ради, після обіду

Опубліковано Щотижневик «Вісті» Вівторок, 4 вересня 2018 р.

Відео “Щотижневик Вісті”

Розділи: Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share