Бориспіль. Скільки коштує зібрати дитину до школи?

353 0 1

Із закінченням літа все частіше можна зустріти спантеличених матусь, які намагаються зібрати своє чадо до школи. У нашій країні із кожним роком це робити стає все “веселіше”.

Сучасні діти відслідковують модні тенденції, тож і шкільні речі мають бути відповідними. Сьогодні ми будемо свідками, як спустошується гаманець середньостатистичної родини, котра мешкає в Борисполі і мусить зібрати до школи доньку 11 класу.

Отже для дівчинки, зрозуміло, на першому місці зовнішність.

Купуємо шкільну форму

Піджак вартуватиме від 300 до 500 грн.

Спідничка – від 200 до 500 гривень.

Біла сорочка, зараз модно вишиванка – від 200 і до 1000.

Взуття – Від 400 й до… безкінечності.

Отже на шкільну форму у Борисполі потрібно відкласти мінімум 1 500 грн.

Скуповуються бориспільці переважно на міському ринку.

Щоб ходити на уроки фізкультури необхідно придбати відповідний одяг – від 500 грн костюм і від 300 взуття.

Майбутня випускниця Карина жаліється, що могла б “відрити” собі класну шкільну форму і спортивний костюм, і багато чого іншого на секонд – хенді, але мама проти вживаних речей. Тож доведеться носити таке, як всі.

Йдемо далі. Шкільну торбу можна придбати, якщо паганенької якості, то за гривень 250 -300. Що класти у торбу? Зошити для випускних класів на 96 аркушів, обійдуться від 20 грн за одиницю. Потрібно таких на 20 предметів, тобто 400 гривень, як мінімум.

Читайте ще:  На Бородянщині збільшилась кількість крадіжок у дачних будинках

Ручки і всілякі канцелярські приладдя обійдуться в 200 – 300 гривень.

“Зараз такі часи, що люди шукають де дешевше і не дуже звертають увагу на якість, – каже продавчиня на ринку. – Звичайно, майже вся поліграфічна продукція у нас вітчизняного виробництва і більш-менш якісна, а ось олівці та фломастери – переважно китайські”.

Мама 11 – класниці Карини говорить, що із жахом чекає початку навчального року. Адже окрім стандартного набору учня (зошити, ручки,) батькам потрібно докуповувати ще й комплексні зошити для контролю знань, та й підручників на всіх не вистачає і вчителі рекомендують купувати.

Отже, ми купили лише найнеобхідніше для учня. Окрім цього для кожної дитини, незалежно від віку і статі, потрібно безліч додаткових речей.

Розділи: Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *