Бородянський район утворює об’єднану територіальну громаду

1065 0 0

6 липня відбулися громадські слухання щодо добровільного об’єднання  в Бородянську об’єднану територіальну громаду. У рамках закону про децентралізацію, до Бородянської ОТГ приєднаються 8 сільських рад району, а селище міського типу Бородянка стане його адміністративним центром.

Олександр Сахарук  повідомив присутнім, що процедура добровільного об’єднання громад Бородянського району вже не перша, але, на жаль,  минулі спроби були невдалими. Сьогодні ж мешканці селища мають ухвалити виважене рішення щодо ініціювання об’єднання.

Під час обговорень селищний голова Бородянки провів презентацію, де всі присутні могли ознайомитись з межами майбутньої Бородянської ОТГ та розрахунками спроможності потенційної громади за допомогою «бюджетного калькулятора». За попередніми розрахунками, фінансовий ресурс перспективної Бородянської ОТГ після обєднання в умовах 2018 року становитиме 70 млн. грн., На слуханнях  також були присутні і депутати з обласної ради

Після виступів та перегляду презентації, мешканці Бородянки мали змогу поставити питання як до депутатів, так і до селищного голови. Коли прийшов час визначатись, думки громади розділились.

У підсумку за результатами голосування  «за»  добровільне створення Бородянської обєднаної територіальної громади 61 мешканець селища, «проти» – 8, не голосували – 2.  Наступним кроком у напрямку створення ОТГ –  рішення має затвердити Бородянська селищна рада, позачергова сесія якої відбудеться вже 12 липня. Далі  пакет документів можна буде подати до Київської ОДА на отримання висновку.

Читайте ще:  Вшануймо пам’ять жителя Коцюбинського — полковника Олександра Гуменюка — командира батальйону “Київська Русь”!

Теги: благоустрій, Бородянка, Бородянський район, виконком, екологія, забудова, Земля, київщина, міська рада, Погляд, Приірпіння, сесія Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *