Бородянські рятувальники за безпечне майбутнє дітей

620 0 0

15 травня 2018 року у приміщенні Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти району, на якій рятувальники Бородянщини розповіли очільникам шкіл про вимоги законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки. Також вогнеборці довели до керівників навчальних закладів наказ Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 29 березня 2018 року № 202 «Про здійснення позапланових перевірок», відповідно до якого організовано та розпочато проведення перевірок дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Бородянського району. Повідомляє прес-служба Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області.

Під час доповіді рятувальники дали конкретні доручення, щодо вирішення питань із виконання приписів ДСНС України з усунення порушень законодавства. Основними із яких є обладнання системами протипожежного захисту, безпечність шляхів евакуації, утримання зовнішнього протипожежного водопостачання, приведення у справний стан електромереж та електроустановок, проходження навчання з питань пожежної безпеки.

Також інспекторський склад Бородянського РВ Держслужби України з надзвичайних ситуацій довів до усіх присутніх аналіз пожеж, подій та надзвичайних ситуацій у порівнянні 2017-2018 роки, які виникли на території Бородянського району, зокрема і про випадки утоплення дітей шкільного віку за останні роки та вжиття відповідних заходів щодо недопущення загибелі та травмуванні дітей на водних об’єктах.

Читайте ще:  У Білогородці проведуть різдвяне ток-шоу з ведучою "Першого каналу"

Теги: Бородянська РВ ГУ ДСНС, Діти, освітяни, рятувальники, школа Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *