Бородянські рятувальники провели в дитячому садочку урок з правил безпеки

353 0 0

12 вересня рятувальники Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області провели профілактично-роз`яснювальну роботу з основ безпеки життєдіяльності для вихованців дошкільного навчального закладу «Колосочок», що в смт. Бородянка. Повідомляє Бородянське РВ ГУ ДСНС України у Київській області.


Рятувальники провели бесіду про різноманітні надзвичайні ситуації, причини їх виникнення та шляхи запобігання. Діти послухали про побутові пожежі, які найчастіше виникають внаслідок короткого замикання, дитячих пустощів з вогнем, порушення правил експлуатації опалювальних приладів. Крім того, рятувальники звернули увагу дошкільнят на те, яким службам слід телефонувати у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій.

Під час проведення заходу відбувалась жвава бесіда. Діти розповідали про ситуації, учасниками яких були вони самі або їхні знайомі, а рятувальники нагадали їм як діяти у разі знаходження підозрілих предметів схожих на вибухонебезпечні.

Зустріч дітей із рятувальниками подарувала їм позитивні емоції та незабутні враження, а також знання, які обов’язково допоможуть малечі у майбутньому уникати небезпечних ситуацій.

Читайте ще:  Телеміст «Біла Церква – Попасна» з’єднав два регіони України

Теги: Бородянське РВ ГУ ДСНС України у Київській області, дитячий садок, Діти, рятувальники Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації