Бородянські рятувальники навчали медиків діяти в екстремальних ситуаціях

503 0 1

24 травня на території Бородянської центральної районної лікарні відбулись протипожежні тренування та спеціальне об’єктове навчання. Повідомляє ГУ ДСНС України у Київській області.

Відпрацьовувались дії місцевих органів влади, медичних працівників та рятувальників в два етапи.

На першому – відбулось засідання оперативного штабу під керівництвом керівника цивільного захисту об’єкту, де до всіх присутніх було доведено ввідну, що внаслідок погіршення метеорологічних умов відбувся обрив ліній електропередач головного корпусу лікарні та зірвало покрівлю на господарсько-допоміжних приміщеннях. Штаб цивільного захисту організував залучення сил та засобів, для відновлення електропостачання. Було приведено в дію додаткове джерело живлення – дизельний генератор. Поряд з цим проводились оцінка завданої шкоди, матеріальних збитків та відновлення функціонування всіх дільниць.

Другий етап включив в себе відпрацювання практичних дій по ліквідації умовної пожежі в дитячому відділенні, евакуації потерпілих та надання їм медичної допомоги, охорони громадського порядку. Отримавши ввідну від головного лікаря персонал повідомив пожежно-рятувальну службу та розпочав евакуацію хворих. Особлива увага приділялась чіткості дій і уникненню паніки. До прибуття підрозділів ДСНС ланка пожежогасіння приступила до ліквідації пожежі первинними засобами пожежогасіння. По приїзді, рятувальники провели розвідку місця пожежі та ліквідували загорання на початковому етапі.

????????????????????????????????????

Далі на усіх учасників навчання чекав «майстер-клас» по правильному та ефективному застосуванню вогнегасників. Кожен з присутніх отримав можливість самостійно загасити пожежу твердих горючих матеріалів на спеціально обладнаному майданчику.

Читайте ще:  У проголосованій версії рішення про затвердження Генплану Ірпеня зникли пункти про заборону забудови приватного сектора

По закінченню, перший заступник Голови Бородянської райдержадміністрації визначив, що персонал об’єкту, місцеві органи влади та рятувальники готові до реагування на виникнення надзвичайних ситуацій.

Теги: Бородянка, Бородянська лікарня, Бородянська РВ ГУ ДСНС, Бородянська ЦРЛ, Бородянський район, ДСНС, ДСНС України у Київській області Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *