Бородянські фермерські господарства готові до проведення польових та зернозбиральних робіт

323 0 0

4 липня рятувальники Бородянського району провели рейдові перевірки місцями збирання врожаю зернових культур, а також перевірили зернозбиральну техніку та механізми, задіяні на жнивах, на їх технічну відповідність вимогам пожежної безпеки. Повідомляє Бородянський РВ ГУ ДСНС України у Київській області.

Зокрема, фахівці ДСНС завітали до фермерського господарства «Здвиж», що знаходиться в с. Шибене. Під час перевірки рятувальники відзначили високий ступінь готовності господарства до проведення польових та зернозбиральних робіт. Також, рейдовики зазначили, що проведено значний обсяг робіт в господарстві стосовно готовності автотракторної техніки, яка забезпечена необхідним протипожежним інвентарем, первинними засобами пожежогасіння. Розуміючи можливі небезпеки, в господарстві також передбачено, на період жнивної кампанії, чергування пристосованої техніки для цілей пожежогасіння.

У ході перевірки рятувальники провели додатковий протипожежний інструктаж з працівниками господарства, провели теоретичне заняття щодо правильного й ефективного використання вогнегасників та розповіли присутнім про найпоширеніші причини виникнення пожеж під час жнивних кампаній минулих років.

Читайте ще:  Небезпечний відпочинок біля води: бородянські рятувальники проводять заходи щодо запобігання загибелі людей на водоймах

Теги: Бородянський РВ ГУ ДСНС України у Київській області, ДСНС, жнива, полові роботи, фермерські господарства Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

136 queries in 1,515 seconds.