Бездіяльність поліції Київської області

550 0 0

Сьогодні в інформаційній агенції УНІАН відбулась прес-конференція, приурочена бездіяльності поліції в Приірпінні. Активісти обговорювали найболюшічі питання. Розпочали з незаконної забудови зеленої ділянки на території Державної служби охорони в
Обговорили і незаконну виробку дерев та забудову поблизу Центрального кінологійного навчально-племіннОго центру МВС України. По народному собачника. Депутат Ірпінської міської ради Богдан Мельничук навів чимало прикладів бездіяльності правоохороних органів, щодо цієї спірної будови.
А ось у Гостомелі біля ЖК “Чешський двір” активістам, через те, що поліція самоусунулась від виконання своїх обовязків, довелося навіть побитись з тітушками під час оборони зеленої зони від знищення.

Директор юридичної компанії “Правоексперт” наголосив про проблему самовільної забудови заплавних земль річки Ірпінь, що може стати причиною екологічної катастрофи. До розмови запрошували і начальника Головного управління національної поліції в Київській області Дмитра Ценова. Але не він запроршення проігнорував.
Факти бездіяльності поліції неодноразово фіксували і журналісти “Погляду”. На місті скоєння злочинів викликали представників правоохоронних органів. Якщо ж вони і складали протоколи, а згодом відкривали кримінальні справи, то в подальшому вони “розвалювалися” в судах.
За словами Сергія Гапона, якщо і після цього винуватих не притягнуть до відповідальності, то громада залишає за собою право вдатися до більш радикальних форм протесту.

Читайте ще:  Для обговорення тарифів на опалення білоцерківських пенсіонерів привезли… й увезли!

Теги: благоустрій, екологія, забудова, ирпень, ірпінь, Погляд, Поліція, Приірпіння Розділи: Ірпінь, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації