6-го липня в Ірпені відзначили свято Івана Купала

640 0 0

 

В Ірпені відзначили одне з найбільш містичних свят – Івана Купала. Першими до свята готувалися дівчата . Вони збирали різні квіти та плели з них віночки, аби  пізніше пустити на воду. За повір’ями такий обряд допомагає дізнатися про свого нареченого. Анастасія зізнається що своє кохання вже знайшла. Проте плете віночок аби дізнатися чи відбудеться весілля цього року.

Плели віночки і зовсім юні дівчата. Розповідають, що для них це важлива українська традиція, яку треба продовжувати.

Режисер цього свята Наталя Водолазко зазначає, що віночок символізує сонечко та є важливим атрибутом цього свята. А також додає, що найкраще для плетіння використовувати польові квіти. Чим пишніше буде віночок , тим більше шансів, що дівчина знайде своє кохання.

На святкуванні усіх дітей розважали аніматори, які проводили цікаві конкурси. Також підготували окрему програму і для найменших мешканців міста. Діти разом зі своїм вихователем водили хороводи, грали в ігри та навіть стрибали через уявне вогнище.

А вже надвечір жителі Ірпеня мали змогу насолодитися ще й святковим концертом. Отже, усі присутні отримали безліч позитивних емоцій та дізналися про традиції святкування.

Читайте ще:  В Ірпінській міськраді запевняють, що перенесення міської дитячої лікарні до Бучі не планують

Теги: благоустрій, Буча, Влада, Ворзель, Гостомель, день в історії, Діти, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, історія, київщина, міська рада, Погляд, Приірпіння, свято, школа Розділи: Ірпінь
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *