42 сесія Гостомельської селищної ради

480 0 0

 

У Гостомелі відбулась 42 сесія селищної ради. Розпочали засідання із призначення нового депутата 19-го округу. Нагадаємо, ще 5-го серпня відбулися вибори замість вибулої Наталії Черінської . З сімох кандидатів найбільше голосів набрав – Євген Писанка.
Завітали на засідання і обурені мешканці «Військового містечка». Один із них – Сергій Лоза скаржиться, ще з 2016 року змушені платити по завищеним тарифам . А саме 1 грн 68 коп за один кВт. В той час, як їхні сусіди платять 90 копійок .
Однак, головний бухгалтер «Управління житлово-комунального господарства» Ірина Степаненко заявила, що насправді ця сума виставляється їхньому підприємству від « Київобленерго ». Відтак, пообіцяла розібратися в цій проблемі.
Найбільше суперечок зібрало питання, що стосується незадовільної роботи Ірпінського АТП. На сесії обурені мешканці Гостомеля заявили, що змушені стояти годинами в черзі, а потім їхати у переповненому автобусі. Адже водії не їздять по установленому графіку.
Голова підприємства Олег Сотніков уважно вислухав зауваження своїх пасажирів. І заявив, що в годину пік у всіх населених пунктах переповнені автобуси. А ще зазначив нову проблему.
Після цього на голосування винесли питання щодо продажу земельної ділянки Руслану Світаньку. Він планує побудувати приватну церкву. Однак, це питання викликало багато непорозумінь у людей. Відтак, рішення відправили на доопрацювання.
На завершення сесії депутати внесли зміни до бюджету селища та врегулювали земельні відносини.

Читайте ще:  У Вишгороді з’явиться новий перевізник

Теги: благоустрій, Влада, Гостомель, екологія, забудова, засідання, ирпень, Ірпінська рада, київщина, міська рада, Питання, Погляд, Приірпіння, Программа, Рішення, сесія Розділи: Гостомель, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *