22 червня в Україні — День скорботи  і вшанування пам’яті жертв війни

593 0 0

22 червня в Україні — День скорботи  і вшанування пам’яті жертв війни

В Україні 22 червня вшановується світла пам’ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна, їхнього подвигу та жертовності. Ця дата стала початком самої кровопролитної бійні на українській території – німецько-радянської війни, яку за часів СРСР охрестили Велика Вітчизняна війна.

Пам’ятна дата встановлена ​​на державному рівні в 2000 році. Її ініціаторами були громадські організації ветеранів війни, Збройних сил та жертви нацистських переслідувань.

Священний обов’язок кожного з нас – зберегти пам’ять про тих, хто відстоював перемогу в жахливій війні, тих, хто став жертвою нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.
Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову зі зброєю в руках захищають власні кордони, національну свободу та гідність, демократичний вибір України.

У Приірпінні, як і по всій Україні, тривають заходи із вшанування, відбуваються мітинги, перегляди кінофільмів та покладання квітів.

Вічна пам’ять загиблим! Честь і слава живим Героям!

 

 

Фото Максима Блохіна
Читайте ще:  Відсьогодні патрульні з радарами TruCam штрафуватимуть водіїв за перевищення швидкості руху

Теги: День скорботи  і вшанування пам’яті жертв війни Розділи: Головне, Новини, Україна
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *