Плейбек-театр у боротьбі з екологічними проблемами

583 0 0

Цими вихідними, 13-14 жовтня, у Києво-Святошинському центрі психологічної реабілітації молодіжна організація YMCA Boyarka проведе тренінг з плейбек-театру на тему захисту довкілля.

“Тему екологічної свідомості молодіжна організація YMCA Boyarka провадить паралельно з іншими напрямами діяльності. Цей проект був задуманий для привернення уваги молоді до питання так званого «екологічного сліду» кожного з нас та до тих простих дій, які можуть значно спростити екологічну ситуацію в місті”, – розповідає про мету події координатор проекту Анастасія Мельник.

У рамках події учасники зможуть навчитися імпровізувати на сцені, розуміти та передавати почуття глядачів.

“Вибрали як інструмент плейбек-театр, бо цей вид інтеракції передбачає переосмислення щоденних ситуацій, роздуми над розповідями інших учасників. Ми хочемо дізнатися, що турбує молодих людей, який у них рівень екосвідомості, як їм краще розповідати про цю тему”, – говорить Анастасія.

Тренінг проведе Наталія Вайнілович, актриса плейбек-театру “Вне времени”. “Наталія Вайнілович вже багато років працює з плейбек та форум театром, крім того, вона є Національним тренером YMCA Ukraine. Ми з нею працювали вже над проектом для жінок-переселенок із зони АТО“, – зазначає координатор.

Читайте ще:  Унікальний спортивний майданчик відкрили у Святопетрівському

Участь у заході безкоштовна. Прийти на подію можуть всі, хто забажає, попередньо зареєструвавшись.

Плейбек-театр — це особливий імпровізаційний вид театральної гри. Ґрунтується така форма на тому, що глядач розповідає історію, тим часом актори грають розказане на сцені так, як відчувають.

На фото: Nataliia Vainilovych

Теги: Боярка, довкілля, екологія, молодь, плейбек-театр, тренінг Розділи: Боярка, Києво-Святошинський район, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації