21 серпня відбудеться акція на підтримку Олега Сенцова

433 0 0

100 dniv goloduvannja

21 серпня об 11.00, на 100-й день голодування режисера і письменника Олега Сенцова, Український ПЕН спільно з Центром Громадянських Свобод проведе акцію біля Посольства Росії в Києві.

Про це інформує Детектор Медіа.

Організатори закликають небайдужих прийти до Посольства, щоб висловити свою підтримку Олегу Сенцову і продемонструвати світу, що Україна пам’ятає і бореться за своїх політв’язнів.

Акція «Солідарність з Олегом Сенцовим» стане частиною міжнародної ініціативи, започаткованої Міжнародним ПЕНом у Лондоні.

14 серпня Міжнародний ПЕН оголосив марафон написання листів на підтримку Олега Сенцова, які до 20 серпня можна надсилати на адресу: aurelia.Dondo@pen-international.org. 21 серпня всі листи будуть роздруковані й принесені до посольств Росії в різних країнах – з вимогою, щоб Сенцов почав отримувати кореспонденцію і як нагадування високопосадовцям, що вони не мають права мовчати в цій ситуації.

Учасники акції біля Посольства в Києві також читатимуть листи до Олега та його оповідання.

Символом міжнародної акції «Солідарність з Олегом Сенцовим» стане колючий дріт, який організатори акції закликають використовувати на плакатах, футболках і приносити на саму акцію.

Читайте ще:  21 червня відбудеться 34 сесія Бородянської селищної ради

Окрім України та Великої Британії, акції «Солідарність з Олегом Сенцовим» одночасно відбудуться в Кенії, Швеції, Данії та Сполучених Штатах Америки. В Україні до Києва приєдналися Вінниця та Львів.

Фото із відкритого доступу мережі Internet

 

Теги: «Солідарність з Олегом Сенцовим», 100 днів голодування, акція на підтримку Олега Сенцова, голодування, звільнення, патріот, Письменник, політв"язень, режисер Розділи: Новини, Україна
share TWEET SHARE share
Схожі публікації