2 червня у Бучі пройде фінальна частина “Олімпійського дня-2018”

1483 0 -1

2 червня у Бучі пройде фінальна частина обласного “Олімпійського дня-2018”
Фінальна частина обласного заходу «Олімпійський день-2018», в якому візьмуть участь делегації районів, міст обласного підпорядкування, новостворених територіальних громад, університетів, коледжів та фізкультурно-спортивних товариств, відбудеться 2 червня в Бучі.

Про це інформує прес-служба Київської обласної державної адміністрації.

У заході візьмуть участь діти дошкільного віку, учнівська та студентська молодь, доросле населення області, незалежно від раси, національності, політичних та релігійних уподобань.

Програма обласного спортивно-масового заходу «Олімпійський день-2018»

Програма Олімпійського дня передбачає змагання з різних видів спорту та легкоатлетичний пробіг. Також буде проведено «Олімпійський лекторій» для батьків і дітей, а також різноманітні конкурси та вікторини на олімпійську тематику, зокрема малюнок на асфальті на тему «Спорт очима дітей». А ще гостей свята розважатимуть святкові концерти та спортивно-масові заходи, спрямовані на популяризацію здорового способу життя та поширення ідей олімпізму.

9.30 – 10.45 – розважальна програма самодіяльних художніх колективів області.
9.30 – 11.00 – показові виступи спортсменів з різних видів спорту.
10.00 – 10.55 – олімпійський лекторій для батьків «Що посієш, те й пожнеш або значення фізичного виховання дітей в сім’ї». Літній майданчик парку.
10.45 – 10.55 – зарядка з відомими спортсменами «DO like OLYMPIANS» для всіх бажаючих.
11.00 – 11.35 – урочисте відкриття змагань.
11.45 – 11.55 –  інвалідний спорт. Старт заїзду на інвалідних колясках для спортсменів із враженням опорно-рухового апарату.
11.55 – нагородження переможців заїзду на інвалідних колясках. Легкоатлетичні старти.
12.05 – старт легкоатлетичного пробігу на 1 км для керівників райдержадміністрацій, керівників міст обласного підпорядкування, голів районних рад та VIP-персон.
12.25 – забіг дошкільнят на дистанцію 20 м (хлопчики та дівчатка).
12.30 – масовий легкоатлетичний забіг на 1 км для спортсменів із районів і міст обласного підпорядкування, Бучі, обласних рад, спортивних товариств, університетів та коледжів.
12.00 – змагання з шахів; міні-футбол серед юнаків 10-12 років; гирьовий спорт; конкурс малюнку на асфальті «Спорт-очима дітей»; дартс (чоловіки та жінки).
13.00 – велосипедний спорт (дорожні велосипеди).

2 червня у Бучі пройде фінальна частина обласного “Олімпійського дня-2018”Захід проводиться відділенням НОК України в Київській області спільно із департаментом освіти і науки Київоблдержадміністрації, Київським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, управлінням фізичної культури та спорту Київської облдержадміністрації та за сприяння та участі обласних організації ФСТ «Україна», «Колос», «Спартак», «Динамо», обласного центру «Інваспорт» та «Спорт для всіх».

Читайте ще:  Кому війна, а кому...

Організатори запрошують всіх бажаючих пройнятися духом олімпізму та отримати насолоду від свята спорту!

 

 

Теги: Олімпійський день-2018, свято спорту Розділи: Буча, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *