17 листопада – Міжнародний день студентів

230 0 0

В Україні Міжнародний день студентів почали святкувати у 1999 році, проте історія цього свята сягає ще 1939 року, коли фашисти арештували і розстріляли лідерів Союзу студентів у Чехії. Крім того, 1200 студентів потрапили у Заксенхаузені, а ще 9 активістів студентського руху стратили у в’язниці Парижу. Усі ВУЗи у Чехії за наказом Гітлера були зачинені до кінця війни. Саме цей кривавий інцидент став причиною створення Міжнародного дня студентів.

17 листопада – Міжнародний день студентів

Усіх учнів вищих навчальних закладів, коледжів та технікумів привітали Президент України Петро Порошенко та Прем’єр-міністр Володимир Гройсман на своїх сторінках у мережі Facebook.

З днем студентів привітав Петро Порошенко

Зокрема, Петро Порошенко написав: «Українські студенти – креативні, сміливі та вільні – рушійна сила, яка творить нову, успішну Україну. Щиро вітаю з Міжнародним днем студентів!».

З днем студентів привітав Володимир Гройсман
Володимир Гройсман зауважив: «День студента – свято юності, час для великих можливостей та перспектив. Перед вами відкриті всі двері, не бійтесь підкорювати світ. Зі святом! Цікавих лекцій та легких іспитів!».

 

Читайте ще:  Відсьогодні патрульні з радарами TruCam штрафуватимуть водіїв за перевищення швидкості руху

Теги: історія свята, Міжнародний день студентів, Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман Розділи: Новини, Україна
share TWEET SHARE share
Схожі публікації