В Боярці профінансують літній відпочинок дітей

483 0 0

9 липня у Боярській міській раді відбулося засідання комісії, яка вирішила питання надання пільгових путівок дітям. Поїздки до літніх таборів розподілили між шістьма загальноосвітніми закладами.

Про це інформує офіційний сайт міста Боярка.

Комісія складалась з представників виконавчого комітету міської ради, депутатів, учасників АТО, а також шести делегатів зі шкіл міста. На засіданні оголосили результати публічної закупівлі путівок. Зокрема, виконавчий комітет вже придбав 35 путівок до Дитячо-юнацької спортивно-оздоровчої бази «КОЛОС» у Вінниці. В рамках цієї закупівлі вдалося зекономити кошти на придбання ще 30 путівок до цього табору. Також планують профінансувати 40 місць у дитячому оздоровчому таборі «Маяк» на Миколаївщині.

На отримання путівки претендують діти-сироти та напівсироти, діти з багатодітних та малозабезпечених родин, діти учасників АТО та діти інвалідністю. Щоб отримати безкоштовне місце на оздоровлення, необхідно подати заяву, копії паспорту дорослого та свідоцтва про народження дитини, а також документ, в якому сказано про пільговий статус дитини.

Фото: kp.ua
Читайте ще:  «ЕтноЛялька» у Вишгороді: виставка ляльок у традиційному вбранні

Теги: АТО, Боярка, Боярська міська рада, Діти, пільги Розділи: Боярка, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *